Bizi Arayın : +90 216 504 08 10 E-posta : info@xveteast.com

Metavolin Herbal

Metavolin Herbal Bu ürün ilaç değildir ve insan kullanımına uygun değildir. Uygulama ve dozaj bilgileri genel amaçlı olarak belirtilmiştir. Almanya, Avrupa Birliği ve ruhsat ülkelerinde yerel kurallar çerçevesinde bir takım etken maddelerin hayvan türlerine göre kullanılmasında sınırlamalar ya da dozajlarında değişiklikler olabilir.
Hayvan Türleri:
  • Kanatlı
Ürün özellikleri:

Bitkisel ekstraktlar, kolin klorid ve metiyonin metabolizmanın yağ asitlerini kullanılabilir enerjiye dönüştürmesini sağlar. Bütün bileşenler uzun zincirli yağ asitlerinin β-oksidasyon prosesinde yer alırlar; bu nedenle karaciğerin yağ dejenerasyonunu önlerler.  

Hepatik gelişim ve optimum yağ metabolizması hızlı gelişen hayvanlarda gelişim oranını, performansı ve fiziksel fonksiyonları iyileştirir. 

Betain hücre içindeki suyu korumaya yardımcı olur, bu şekilde dehidrasyonu önler ve kanatlının strese  (sıcaklık, kümes yoğunluğu, yem değişiklikleri, enfeksiyonlar, aşılamalar) hassasiyetini azaltır. 

Magnezyum kemik oluşumunda yer alır ve sinir sistemi ile ilgili bazı metabolik hastalıklarda önemli rol oynar. 

Sorbitol enerji kaynağı ve tatlandırıcı olmasının yanında, aynı zamanda gastrik hareket kabiliyetini ve enzimlerin salgılanmasını arttırır. 

Teklif isteme:
Ambalaj şekli*:
Miktar*:
XVET ile kazanın
l