Bizi Arayın : +90 216 504 08 10 E-posta : info@xveteast.com

Dyna-MOS

Dyna-MOS Bu ürün ilaç değildir ve insan kullanımına uygun değildir. Uygulama ve dozaj bilgileri genel amaçlı olarak belirtilmiştir. Almanya, Avrupa Birliği ve ruhsat ülkelerinde yerel kurallar çerçevesinde bir takım etken maddelerin hayvan türlerine göre kullanılmasında sınırlamalar ya da dozajlarında değişiklikler olabilir.
Hayvan Türleri:
  • Kanatlı
  • Ruminant
Ürün özellikleri:

Dyna-MOS inovatif olarak Saccharomyces Cerevisiae’den türetilmiş bir yem katkısıdır. 

Geleneksek mayaların aksine Dyna-MOS düşük pH, yüksek sıcaklıkta üretilmiş maya hücre duvarıdır. Bu, hücre duvarının β-glukanlar ve mannanoligosakkaritler (MOS) açısından çok zengin olmasını sağlıyor. Dyna-MOS E.coli ya da Salmonella gibi patojen bakterilerin tutunmalarını ve kolonizasyonunu azaltır. 

Yüksek β-glukan içeriği sindirim sistemi boyunca fagositlerin spesifik olmayan bağışıklığını geliştirir. Bu da aynı zamanda virüsler, bakteriler, mantarlar ve protozoalar gibi yanıtı arttırır.  Dyna-MOS geçici patojenlere karşı yararlı GUT florasıyla uyum içinde çalışır. İlave olarak MOS, patojenleri ve bazı toksinleri bağlamanın dışında, özellikle laktik asit bakterileri gibi yararlı flora için besin kaynağıdır. Bu sinerji ve prebiyotik etk, koruma optimum olurken, enerji tasarrufu sağlar.

Gelişmiş bağışıklık, yararlı floranın daha iyi aktive olması  ve azalan bakteriyel enfeksiyon baskısı; YDO’nun düşmesini, verimin artmasını, ölüm oranının azalmasını ve aşı performansının iyileşmesini sağlar. 

Teklif isteme:
Ambalaj şekli*:
Miktar*:
XVET ile kazanın
kg