Bizi Arayın : +90 216 504 08 10 E-posta : info@xveteast.com
 • Başlangıç Kiti

  Kanatlı hayvan yetiştiriciliğinde ilk hafta idaresi ya da yarka idaresi en önemli dönemlerden biridir. İyi bir başlangıç üretimin ne kadar başarılı olacağını belirler ve tasarruf edilmesini sağlar.

 • Hızlı Başlangıç Kiti

  Sadece hızlı depar atabilen koşucular yarış kazanabilirler. İyi bir çıkıştan sonra, performansın yüksek olması gerekir. Hayvan yetiştiriciliğinde de bu durum aynıdır. Günlük canlı ağırlık kazanımı, düşük yem dönüşüm oranı ve üniformite başarılı yetiştiricilik için önemli faktörlerdir.

 • Engelleri aşmak

  Kanatlı hayvanlar yetiştirme dönemi boyunca enfeksiyonlar, stres, aşılamalar ya da karaciğer/böbrek problemleri ile mücadele etmek zorunda kalırlar. İlave destek ile bu engellerin aşılmasını kolaylaştıracak ve verim maksimum seviyede tutulacaktır.

 • Fitness kiti

  Güçlü kemikler ve düzgün bir iskelet sistemi, sağlıklı et, yumurta ve karkas sağlığı için gereklidir. Ancak kuvvetli hayvanlar, beklenen performansı sağlayabilirler.

 • Maraton kiti

  Performans stabil olmalıdır. Uzun vadeli koruma, iyileştirilmiş bağışıklık ve fertilite üretimin baştan sona verimli olmasını sağlayacaktır. Buradaki anahtar kelime "dayanıklılık"tır.

 • Sanitasyon kiti

  Yemin, mantar ya da bakteriler ile kontaminasyonu sonucunda, büyük ekonomik kayıplar yaşanabilir. Temiz yem, sindirim sisteminin sağlıklı tutulmasını sağlar ve hayvanların korunmasında yardımcı olur. Temiz yem, sağlıklı hayvanlar elde edilmesini sağlar.